esmaspäev, 15. detsember 2008

Advendihommik


Täna tähistasime koolis kolmandat adventi. Kolmanda advendiküünla süütas Maagümnaasiumi direktor härra A.Soopa.

Kommentaare ei ole:

Pilte 2025/2026 õppeaastast