Meie klass
neljapäev, 28. november 2013
Aitäh Laura-Lisetti emale.
Ütleme klassiga suure aitäh Laura-Lisetti emale, kes kostitas meid täna rosinaleivaga.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Pilte 2025/2026 õppeaastast
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar