Meie klass
teisipäev, 7. aprill 2015
Jäätise söömise hetk
Täna lugesime lugu sellest, kuidas isa ostis koju jäätist....ja see oli magus ning külm kui jää.
No mis muud kui poodi jäätist ostma...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Pilte 2025/2026 õppeaastast
Pilte õppeaastast.
Madli ja Mari- Liis direktori tänuvastuvõtul 2025 Türgi maiustused
Viimane koolipäev!
III trimestri kooliväärtuste kandja Revon
Toorjuustukook 06.06.2025
Eile tõi meile toorjuustukooki õpetaja endine õpilane Kristjan- Romet. Kristjan- Romet oli selle koogi ise teinud. Meie lasime koogil täna ...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar